Ekspresowa nauka języka! Bez wkuwania słówek i skomplikowanej gramatyki! Tylko u nas najlepszy kurs tylko za …zł! Takie i inne ogłoszenia znaleźć można obecnie wszędzie. Wiele osób daje się niestety na nie nabrać i wierzy w to, że języka można się nauczyć w sposób niemalże magiczny, bez żadnego wysiłku.

Podobne chwyty marketingowe stosowane są w przypadku produktów obiecujących utratę wagi. Zgodnie z tym, co pokazane jest w reklamie schudnąć można bez wysiłku, diety i jakiejkolwiek aktywności fizycznej, łykając tylko cudowne pigułki. Cóż, gdyby tylko jeden z tych produktów naprawdę działał, to na ulicy nie byłoby żadnej osoby z nadwagą… Wszędzie widać by było tylko samych modeli i modelki, którzy w dodatku żywią się w McDonaldzie 😉

Tak samo jak problemu nadwagi nie da się rozwiązać za pomocą pigułek, tak i języka nie da się nauczyć płacąc za jakiś super skuteczny kurs. Niestety nie ma nauki bez wysiłku i nie ma żadnej magicznej recepty na „włożenie” do głowy słówek, czy zasad gramatyki.

Śledźcie nasz BLOG – już wkrótce opublikujemy informację o technikach, dzięki którym będziecie mogli udoskonalić Wasza naukę! Metody sprawdzą się zarówno dla popularnego języka angielskiego ale również wielu pozostałych języków. Zapraszamy!