Marzysz o jeździe nowo zakupionym za granicą autem? Przetłumacz dokumenty samochodowe z Translator24, zarejestruj pojazd i ruszaj.

Wielu z nas decyduje się na zakup samochodu za granicą. Dobry używany model w atrakcyjnej cenie kusi niejednego fana motoryzacji. Jednak zanim po przyjeździe do kraju będziemy mogli zasiąść za kółkiem naszego nowego auta, czeka nas kilka formalności do wypełnienia.To m.in. rejestracja pojazdu, do której niezbędne są przetłumaczone dokumenty samochodowe. Zobacz jak możemy Ci w tym pomóc.

Zanim udasz się do odpowiedniego Wydziału Komunikacji, skompletuj wszystkie wymagane dokumenty. Jeśli Twój pojazd został zakupiony poza granicami Polski, konieczne będzie przysięgłe tłumaczenie dokumentów samochodowych. Dowiedz się jakie konkretnie dokumenty są konieczne do przetłumaczenia – wymagania te mogą różnić się w zależności od danej instytucji. Następnie, dzięki pomocy naszego wykwalifikowanego zespołu tłumaczy, gotowe dokumenty będą do Twojej dyspozycji w ustalonym, ekspresowym terminie.

Zajmujemy się tłumaczeniem takich dokumentów samochodowych jak:

  • Dowód własności pojazdu
  • Dokument dotyczący płatności akcyzy
  • Dokument odprawy celnej przywozowej
  • Dowód rejestracyjny
  • Zaświadczenie o pozytywnym wyniku badania technicznego pojazdu
  • Karta pojazdu
  • Tablice rejestracyjne
  • Umowa kupna – sprzedaży

Pamiętaj, zadbaj o rzetelnie i poprawnie przetłumaczone dokumenty samochodowe. Bez nich rejestracja pojazdu nie będzie możliwa. Nasi wykwalifikowani tłumacze przysięgli mają długoletnie doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów urzędowych, w tym dokumentów samochodowych. To specjaliści, który możesz zaufać. Wybierz język tłumaczenia, zapytaj o wycenę i potwierdź zlecenie. Wszystko z gwarancją najniższej ceny.

Translator24 to usługi tłumaczeniowe online. Co to oznacza? Cały proces, od momentu złożenia zamówienia do jego odbioru, odbywa się bez wychodzenia z domu. Co warte podkreślenia, możesz skontaktować się z nami przez całą dobę! Nasi tłumacze są do Twojej dyspozycji. Pomożemy Ci szybko i skutecznie przetłumaczyć wszystkie niezbędne dokumenty, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się jazdą nowym samochodem. Szerokiej drogi!

Wybierz język tłumaczenia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Obecnie dostępne ponad 30+ najpopularniejszych języków
Wybierz język tłumaczenia