Szukasz nowej pracy? Przetłumaczymy Twoje CV szybko i profesjonalnie na dowolny język. Nie strać szansy na wymarzoną posadę!

Aplikujesz na nowe stanowisko i zapewne nie chcesz popełnić błędów, które już na starcie  zdyskredytują Twoje szanse na otrzymanie wymarzonej pracy. Dzięki naszym tłumaczeniom masz pewność, że przesłane CV będzie nie tylko poprawne, ale także brzmiące atrakcyjnie. Zobacz jak możemy Ci w tym pomóc.

Dzisiejsze możliwości i globalizacja pozwalają nam starać się o pracę w każdym zakątku świata. Dlatego kluczowym jest przetłumaczenie CV na język, w którym przyjdzie Ci pracować. Tłumaczenie na angielski, niemiecki, hiszpański, włoski czy chiński? Wybór należy do Ciebie. Zespół Translator24 zadba o to, aby Twoja aplikacja była nie tylko poprawna językowo, ale zawierała także specjalistyczne słowa kluczowe dla danej branży. Zamiast potocznie używanych zwrotów, użyjemy profesjonalnych określeń. Weźmiemy pod uwagę różnice kulturowe i wynikający z nich sposób komunikacji. Dzięki specjalistycznemu tłumaczeniu CV, pomożemy Ci zwiększyć szanse na bycie zauważonym przez rekrutera.

Wiemy, jak ważne są tłumaczenia CV i innych dokumentów aplikacyjnych – czujemy odpowiedzialność za Twoją przyszłość. Dlatego w Translator24 zapewniamy wysoki poziom świadczonych usług oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Atrakcyjne ceny i bonusy dla naszych klientów pozwalają skorzystać z usługi tłumaczenia każdemu. Cenimy także Twój czas – zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest aby zaaplikować na daną ofertę w terminie. Z Translator24 nigdy nie było to aż tak proste. Prześlij nam tekst, poczekaj do 60 minut na jego wycenę, potwierdź zamówienie i po 24 godzinach odbierz gotowe, przetłumaczone CV. Łatwe, prawda?

Działamy – nie tracimy czasu! Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę. Aby złożyć zamówienie i odebrać je gotowe, nie musisz wychodzić z domu. Nasza usługa w stu procentach realizowana jest online, przez Internet. Gwarantujmy bezpieczeństwo danych i informacji, które od Ciebie otrzymamy. Jedyne co teraz musisz zrobić, to wybrać język tłumaczenia, skorzystać z darmowej wyceny i finalnie wysłać swoje CV na wybraną ofertę pracy. Trzymamy kciuki!

tlumaczenia-cv
Wybierz język tłumaczenia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Obecnie dostępne ponad 30+ najpopularniejszych języków
Wybierz język tłumaczenia