Gotowe tłumaczenie nawet do 1h od zlecenia? To możliwe z Translator24. Sprawdzimy plik, prześlemy wycenę i zabieramy się do pracy.

Potrzebujesz pilnie przetłumaczyć umowę, CV, pracę dyplomową czy inny dokument? Nie możesz czekać? Jesteś we właściwym miejscu! Z Translator24 Twoje tłumaczenie będzie gotowe nawet już do godziny od złożenia zamówienia!

W kryzysowych sytuacjach, gdzie danego tłumaczenia potrzebujesz „na wczoraj”, ponad wszystko cenimy Twój czas. Nasz kontakt w całości realizowany jest online, dzięki czemu nie tracisz czasu na dojazdy czy zbędne telefony. Za pomocą internetowego formularza prześlij do nas tekst do szybkiego przetłumaczenia i w ciągu maksymalne 60 minut otrzymaj informację o czasie jego realizacji i wycenie. Po złożeniu zamówienia, gotowe tłumaczenie trafi na Twoją skrzynkę mailową nawet w ciągu godziny. Teksty do 5 stron tłumaczymy w ciągu doby. Czas realizacji dla dłuższych zleceń wyceniamy indywidualnie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h na dobę – bez względu na dzień ani godzinę służymy pomocą.

Pomożemy szybko przetłumaczyć dla Ciebie teksty o różnym charakterze, m.in:

  • Umowy
  • Teksty specjalistyczne
  • Dokumenty urzędowe
  • Dokumenty samochodowe
  • Dokumenty finansowe
  • CV i inne dokumenty aplikacyjne
  • Teksty i dokumenty prawnicze
  • Dokumentację medyczną
  • Treści stron www

Jeśli chcesz przetłumaczyć dokument, którego nie znajdujesz na wskazanej liście, skontaktuj się z nami – doradzimy i podpowiemy rozwiązanie.

Mimo krótkiego czasu realizacji tłumaczenia, nasza praca to gwarancja najwyższej jakości. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą naszego zespołu ekspertów – to lingwiści z najwyższej półki, którzy od wielu lat zajmują się tłumaczeniem różnorodnych dokumentów.

Szybkie tłumaczenia z Translator24 to fachowe słownictwo, brak najmniejszego błędu i spójność tekstu. Nasi specjaliści systematycznie doskonalą swoje kompetencje i wiedzę, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Nie straszne nam żadne specjalistyczne dokumenty – dane zlecenie trafia do osoby, która ma adekwatne doświadczenie i wiedzę branżową.

Szybkie tłumaczenie nie oznacza pracy w pośpiechu. Nasi tłumacze skoncentrowani są na jakości i precyzji każdego tłumaczenia. Lata praktyki sprawiają, że możemy zaoferować Ci profesjonalną usługę w krótkim czasie.

szybkie-tlumaczenie
Wybierz język tłumaczenia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Obecnie dostępne ponad 30+ najpopularniejszych języków
Wybierz język tłumaczenia