Zdajemy sobie sprawę z rangi tłumaczeń medycznych. Zadbamy o Twoje zdrowie realizując profesjonalne tłumaczenie każdego dokumentu.

Skompletowanie odpowiedniej dokumentacji medycznej to klucz do postawienia prawidłowej diagnozy i skutecznego leczenia. Dla każdego z nas jest to bardzo ważny i wrażliwy temat – chodzi bowiem o nasze zdrowie. Nasz zaufany zespół specjalistów gwarantuje szybkie i precyzyjne tłumaczenia medyczne bez względu na dziedzinę medycyny i język.

W tłumaczeniach medycznych nie ma miejsca na pomyłkę. Nawet najdrobniejsze przeoczenie, błędna interpretacja czy nieodpowiednio użyte słowo ma ogromną cenę w kontekście zdrowia naszego i naszych bliskich. Dlatego nasz zespół tłumaczy, który zrealizuje dla Ciebie tłumaczenia medyczne, to eksperci z dużym doświadczeniem. Ich ekspertyza sięga nie tylko lingwistyki, ale także i nauk medycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość przetłumaczonej dokumentacji.

Zajmiemy się dla Ciebie tłumaczeniem m.in.:

  • Wyników badań
  • Historii choroby
  • Kart pacjenta
  • Skierowań na badania

W swojej ofercie mamy także tłumaczenia przysięgłe dokumentacji medycznej. W ten sposób Twoje wyniki badań czy historia choroby będą akceptowane przez zagranicznych lekarzy.

Pomożemy Ci z zakresu każdej dziedziny medycznej: chirurgia, ginekologia, kardiologia, neurologia, onkologia czy pedriatria oraz wielu gałęzi im pokrewnych. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Oprócz tłumaczeń medycznych na zlecenie indywidualnych klientów, realizujemy także tłumaczenia:

  • Artykułów naukowych z zakresu medycyny
  • Instrukcji obsługi sprzętu medycznego
  • Ulotek czy broszur o lekach
  • Dokumentów rejestracyjnych leków

Wspomagamy sektor opieki zdrowotnej i firmy farmaceutyczne w ich ważnej służbie.

Z Translator24 nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twojej dokumentacji medycznej. Nasze procedury i zasady gwarantują stu procentową ochronę danych naszych klientów. To dla nas priorytet, abyś czuł się bezpiecznie. Bez wychodzenia z domu zapytaj o wycenę, zamów i odbierz gotowe dokumenty do 24h. Jeśli potrzebujesz, wyślemy Ci przetłumaczoną dokumentację na wskazany adres.

tlumaczenia-medyczne
Wybierz język tłumaczenia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Obecnie dostępne ponad 30+ najpopularniejszych języków
Wybierz język tłumaczenia