Oferta

/Oferta
Oferta2019-05-11T11:47:20+01:00

Z nami zrozumiesz cały Świat!  TRANSLATOR24.pl

Tłumaczymy ponad 30 popularnych języków. Translator24.pl – profesjonalne i szybkie tłumaczenia online

tłumaczenia online

Poznaj nasze usługi

Głównym przedmiotem naszej działalności są pisemne tłumaczenia online. Specjalizujemy się nie tylko w wykonywaniu zleceń jednorazowych, ale świadczymy usługi również w ramach podpisanych stałych umów. Gwarantujemy szybkość i precyzję, co ma ogromne znaczenie w tłumaczeniach pisemnych. Szczególnie złożone projekty realizujemy w zespołach, tworzonych przez tłumaczy, konsultantów merytorycznych oraz redaktorów. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych rozwiązań zapewniających doskonałą koordynację pracy oraz szybki przekład z zachowaniem najwyższej jakości zleconego tłumaczenia online.

Nasze usługi dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań klienta, starając się dbać o ich wysoki poziom. Oferujemy szybkie tłumaczenia online z wielu języków i zapewniamy pełen profesjonalizm.

FIRMA

Tłumaczenia online:
dokumenty, załączniki, umowy, negocjacje, korespondencja,…itd.

MARKETING

Tłumaczenia online:
strony www, ulotki, katalogi, prospekty, broszury,…itd.

TECHNIKA

Tłumaczenia online:
instrukcje obsługi, książki użytkownika, raporty, wyniki testów,…itd.

INFORMACJE

Tłumaczenia online:
przewodniki, poradniki, artykuły, prezentacje, listy,…itd.

Profesjonalne tłumaczenia online

Wychodzimy z założenia, że tłumaczenia pisemne wymagają wysokich kompetencji. Oczywiście przekłady pisemne dają więcej czasu, więc tłumacz zyskuje komfort psychiczny i może zastanowić się nad tym, czy wybrane kwestie przetłumaczone są w sposób prawidłowy. Jednakże to właśnie w tłumaczeniach pisemnych najbardziej liczy się wysoka jakość, zwłaszcza jeśli chodzi o tłumaczenia specjalistyczne.

Tłumaczenia dokumentów, aneksów oraz załączników – niezbędnych do podpisania umów. Wszystko przygotowane tak, aby zapewnić pełne zrozumienie, bezpieczeństwo i komfort w trakcie negocjacji oraz przy podpisywaniu ważnych umów w Twojej firmie. W szybki i prosty sposób obsłużymy korespondencję firmową dotyczących współpracy międzynarodowej, co znacznie poszerzy możliwości każdego przedsiębiorstwa.

Tłumaczenia CV, listów motywacyjnych, prac dyplomowych i artykułów – są to przekłady, które wykonujemy z największą starannością, starając się zachować oryginalny styl i przekazać wszystkie istotne informacje zawarte w dokumentach.

Zajmujemy się również profesjonalną korektą tekstów.

Tłumaczenia stron www – trudno osiągnąć sukces komercyjny i wizerunkowy firmy bez profesjonalne strony internetowej. My zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest odpowiednie przetłumaczenie serwisu www, dlatego gwarantujemy naszym klientom dostosowanie przekładu do wymogów lokalnego rynku, a także zgodnie z zasadami pozycjonowania stron.

Tłumaczenia materiałów reklamowych – są to dokumenty wyjątkowe, które wymagają nie tylko precyzji, ale także tzw. zmysłu marketingowego. Z tego względu do takich tłumaczeń niezbędny jest właściwy dobór słów, dlatego też podczas ich wykonywanie korzystamy ze wsparcia np. specjalisty ds. marketingu.
Oferujemy zarówno tłumaczenia ofert handlowych, jak i katalogów produktowych, czy ulotek oraz broszur.

Tłumaczenia materiałów specjalistycznych – tego rodzaju przekłady wymagają nie tylko wysokiej jakości, ale też spójności terminologicznej i dokładności. To właśnie od prawidłowo wykonanego tłumaczenia w dużej mierze zależy sprawność wytwarzanych narzędzi, czy urządzeń, powodzenie inwestycji, czy chociażby prawidłowe funkcjonowanie linii produkcyjnej.

Wykonywane przez nas tłumaczenia specjalistyczne dokumentacji techniczno-ruchowej, opisów i rysunków technicznych, kosztorysów, dokumentów i projektów konstrukcyjnych, czy dokumentacji przetargowych i inwestycyjnych są najwyższej jakości.

Tłumaczenie instrukcji obsługi – obowiązujące obecnie przepisy nakładają na producentów urządzeń i maszyn obowiązek załączania do nich instrukcji obsługi w języku kraju, w którym produkty są sprzedawane. Wykonywane przez nas tłumaczenia tego rodzaju tekstów są bardzo dokładne i pozwalają przyszłym użytkownikom łatwo zrozumieć zasady pracy danego urządzenia.

Dbamy o zachowanie branżowego słownictwa, a w ramach usług oferujemy tłumaczenia instrukcji m.in. sprzętu AGD i RTV, maszyn przemysłowych, linii produkcyjnych, czy oprogramowania i gier komputerowych.

Tłumaczenia online – pozostałych tekstów tzw. zwykłych, czyli treści, które nie wymagają specjalistycznych informacji. Do takich tekstów zaliczamy m.in. listy, dokumenty i prezentacje o ogólnej tematyce, a także korespondencję.

Dlaczego my?

  • Szybkość i terminowość
  • Atrakcyjne ceny
  • Wysoki poziom świadczonych usług
  • Indywidualne podejście
  • Wycena tłumaczenia online
  • Poufność tłumaczonego tekstu
  • Zadowolenie wielu klientów

Jak to działa?

Co trzeba zrobić najpierw? Przede wszystkim wysłać do nas tekst, który wymaga tłumaczenia. Służy do tego specjalny formularz znajdujący się na naszej stronie. Trzeba w nim zamieścić gotowy tekst za pomocą metody „kopiuj-wklej” lub załączając plik z tekstem bądź skan z dokumentu. Tak przygotowany formularz za pomocą jednego kliknięcia można wysłać do któregoś z profesjonalnych tłumaczy tworzących zespół translator24. Tłumaczenia online możesz składać 24/7.
Po otrzymaniu dokumentu dokonujemy jego weryfikacji. Zwykle trwa to nie dłużej niż 30-60 minut i wykonywane jest przez wykwalifikowanego tłumacza. Nasz ekspert wstępnie sprawdza dokument i ocenia, czy tekst można zaliczyć do standardowych, czy może wymaga on znacznie większego nakładu pracy. W przypadku tekstów specjalistycznych konieczne jest stworzenie zespołu fachowców, którzy wspólnie dokonają przekładu tekstu. Koszt takiej usługi jest uzależniony od nakładu prac, dlatego wycena tłumaczenia online jest wykonywana indywidualnie.
W następnym kroku klient otrzymuje od nas szczegółowe informacje dotyczące kosztu usługi oraz przybliżonego czasu wykonania przekładu. W przypadku tekstów standardowych jest to zwykle od kilku do kilkunastu godzin, natomiast zlecenia bardziej skomplikowane realizujemy w różnych terminach, uzależnionych od stopnia trudności tłumaczonego tekstu. Jednak zawsze staramy się wykonywać zlecenie najszybciej i najstaranniej jak to możliwe. Wraz z wyceną i szacowanym terminem wykonania przekładu klient otrzymuje wszelkie niezbędne dane, pozwalające na dokonanie płatności za wybraną usługę.
Już po 15 minutach od zaksięgowania wpłaty za usługę wykwalifikowany tłumacz przystępuje do realizacji zlecenia. W przypadku tekstów specjalistycznych, wymagających np. wiedzy technicznej tłumaczeniem zajmuje się nie tylko tłumacz, ale także osoba, która weryfikuje jakość i prawidłowość przekładu.
Tłumaczenie standardowe jest zazwyczaj gotowe w ciągu kilku godzin, natomiast zlecenia bardziej złożone wykonywane są w ciągu 24h godzin. Czas realizacji dłuższych zleceń ustalany jest indywidualnie w trakcie weryfikacji tekstu, przed dokonaniem opłaty. Gotowy tekst wysyłany jest na podany w formularzu przez klienta adres mailowy.
Wybierz język tłumaczenia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Obecnie dostępne ponad 30+ najpopularniejszych języków
Wybierz język tłumaczenia