Z nami zrozumiesz cały Świat! TRANSLATOR24.pl

Tłumaczymy ponad 30 popularnych języków. Serwisowi Translator24.pl zaufało już wielu Klientów.

Profesjonalne tłumaczenia online

Wychodzimy z założenia, że tłumaczenia pisemne wymagają wysokich kompetencji. Oczywiście przekłady pisemne dają więcej czasu, więc tłumacz zyskuje komfort psychiczny i może zastanowić się nad tym, czy wybrane kwestie przetłumaczone są w sposób prawidłowy. Jednakże to właśnie w tłumaczeniach pisemnych najbardziej liczy się wysoka jakość, zwłaszcza jeśli chodzi o tłumaczenia specjalistyczne.

Odpowiednie tłumaczenia. Zawsze.

FIRMA I MARKETING

Tłumaczenia online: dokumenty, załączniki, umowy, negocjacje, korespondencja,strony www, prospekty, broszury,…itd.

TECHNIKA

Tłumaczenia online: instrukcje obsługi, książki użytkownika, raporty, wyniki testów, certyfikaty, atesty, patenty,…itd.

INFORMACJE

Tłumaczenia online: przewodniki, poradniki, katalogi, ulotki, artykuły, prezentacje, listy, wyniki badań, świadectwa,…itd.

Dlaczego my?

 • Indywidualne podejście
 • Wysoki poziom świadczonych usług
 • Poufność tłumaczonego tekstu
 • Szybkość i terminowość
 • Atrakcyjne ceny
 • Zadowolenie wielu klientów
 • Wycena tłumaczenia online
 • Zaufanie stałych zleceniodawców
 • Kompleksowość wielu języków
 • Dobry kontakt
 • Wycena bez zobowiązań
 • Cena znana przed zleceniem

Jak to działa?

Co trzeba zrobić najpierw? Przede wszystkim wysłać do nas tekst, który wymaga tłumaczenia. Służy do tego specjalny formularz znajdujący się na naszej stronie. Trzeba w nim zamieścić gotowy tekst za pomocą metody „kopiuj-wklej” lub załączając plik z tekstem bądź skan z dokumentu. Tak przygotowany formularz za pomocą jednego kliknięcia można wysłać do któregoś z profesjonalnych tłumaczy tworzących zespół translator24. Tłumaczenia online możesz składać 24/7.
Po otrzymaniu dokumentu dokonujemy jego weryfikacji. Zwykle trwa to nie dłużej niż 30-60 minut i wykonywane jest przez wykwalifikowanego tłumacza. Nasz ekspert wstępnie sprawdza dokument i ocenia, czy tekst można zaliczyć do standardowych, czy może wymaga on znacznie większego nakładu pracy. W przypadku tekstów specjalistycznych konieczne jest stworzenie zespołu fachowców, którzy wspólnie dokonają przekładu tekstu. Koszt takiej usługi jest uzależniony od nakładu prac, dlatego wycena tłumaczenia online jest wykonywana indywidualnie.
W następnym kroku klient otrzymuje od nas szczegółowe informacje dotyczące kosztu usługi oraz przybliżonego czasu wykonania przekładu. W przypadku tekstów standardowych jest to zwykle od kilku do kilkunastu godzin, natomiast zlecenia bardziej skomplikowane realizujemy w różnych terminach, uzależnionych od stopnia trudności tłumaczonego tekstu. Jednak zawsze staramy się wykonywać zlecenie najszybciej i najstaranniej jak to możliwe. Wraz z wyceną i szacowanym terminem wykonania przekładu klient otrzymuje wszelkie niezbędne dane, pozwalające na dokonanie płatności za wybraną usługę.
Już po 15 minutach od zaksięgowania wpłaty za usługę wykwalifikowany tłumacz przystępuje do realizacji zlecenia. W przypadku tekstów specjalistycznych, wymagających np. wiedzy technicznej tłumaczeniem zajmuje się nie tylko tłumacz, ale także osoba, która weryfikuje jakość i prawidłowość przekładu.

Tłumaczenie standardowe niedługich tekstów jest zazwyczaj gotowe w ciągu kilku godzin, natomiast zlecenia bardziej złożone (do 5 stron rozliczeniowych) wykonywane są w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy). Czas realizacji dłuższych zleceń ustalany jest indywidualnie w trakcie weryfikacji tekstu, przed dokonaniem opłaty. Gotowy tekst wysyłany jest na podany w formularzu przez klienta adres mailowy.

Wybierz język tłumaczenia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Obecnie dostępne ponad 30+ najpopularniejszych języków
Wybierz język tłumaczenia